Compress 7000 LWM

Ainult vajalik soojus. Ei rohkem ega vähem.
Nutika juhtimisloogika, hoolikalt valitud detailide ja reguleeritava võimsusega kompressoriga varustatud 7000 LWM on parim valik maasoojuspumpade hulgast. Te saate mitte ainult uue tehnoloogia, vaid ka kulude kokkuhoiu. Seejuures on sellel suurepärane võimsustegur (SCOP) – 5,6 – ning kõrgeim energiaklass – A+++.
Reguleeritav küte piiramatuks säästmiseks
Meie kõige uuemal soojuspumbal on reguleeritava võimsusega kompressor.See on parim lahendus üheagselt nii mugavuse kui kokkuhoiu tagamiseks, sest alati on tagatud soovitud soojus ning selleks kulub minimaalne vajalik kogus energiat. See on suurepärane mõte mugavuse tagamiseks, sest nii ei ole kunagi liiga külm. See on ka hea mõte säästmiseks, sest nii ei köeta rohkem kui vaja. Töö järk-järguline alustamise ja peatamise protsess tagab väiksema mürataseme ja kulumise ning pikema kasutusaja.
Sobiv valik paigaldamiseks. Nutikas mõte vahetamiseks.
Kui te paigaldate uue soojuspumba, on 7000 LWM parim valik. See kohandub koormusega, tagades optimaalse kokkuhoiu. 12 kW maksimaalse võimsuse juures valitseb ka kõige külmematel päevadel teie kodus soojus ja mugavus.

Tänapäevased invertertehnoloogiaga soojuspumbad on väga tõhusad, seetõttu soovitame kaaluda võimalust vahetada välja olemasolev soojuspump. See on võimalik ka olemasoleva maakollektoriga, sest nutikas anduritehnoloogia töötleb maakontuuri andmeid ning kohandab soojuspumba võimsust täpselt vastavalt vajadustele.
Tarbevee soojendamine
Compress 7000 LWMil on integreeritud boiler, mis tagab ökorežiimis 280 liitrit 40 °C temperatuuriga vett. Nutikas vee soojendamise loogika teeb kindlaks kasutatava veehulga vajaduse, kohandades vastavalt vee soojendamist. Nii ei tule soojast veest puudu ega raisata asjatult energiat.