Compress 6000 LW/M

Efektiivsus ja mugavus

Compress 6000 LW/M soojuspumbad on efektiivsuse poolest tõelised meistriteosed. Kaasaegsed spiraalkompressorid ja efektiivsed ringluspumbad lubavad saavutada võimsuskoefitsienti COP kuni 4,8 (4,8 kWh soojust 1 kWh kasutatud elektrienergia suhtes). Teiste sõnadega öeldes, peaaegu 80% energiat saate tasuta! 

Pealegi Compress 6000 LW/M soojuspumbad on väga vaiksed. Tänu mürakontrollimeetmetele on helirõhu tase alandatud kuni 31 dB(A). Ja, mis puutub sooja vett – kõrge juurdevoolu temperatuur kuni 62° C kindlustab mugava kuumaveevarustuse.

Kvaliteet ja kompaktsus

Compress 6000 LW/M soojuspumbad tarnitakse valmis süsteemina – tähtsad süsteemi komponendid, näiteks, ringluspump ja täiendav elektrisoojendi, on juba sissemonteeritud ja ei vaja täiendavat paigaldamist. See tagab tehase kvaliteedi, kiirendab paiagaldamist ja hoiab kokku ruumi Teie kodus.

Selles suhtes on eriti kompaktne LWM seadmed integreeritud 185 l kuumaveeboileriga, mis nõuab vähem kui 0.5 m² paiagaldusruumi. LW soojuspumbad on ettenähtud erinevate suurustega kuumaveeboileritega ühendamiseks, seega leiab igaüks oma soovidele ja vajadustele vastava lahenduse.

Kütte kaugjuhtimine

Soojuspumpa võib täita kaugjuhtimisega, mis võimaldab kodu küttesüsteemi nutitelefoni abil Eemalt jälgida ja juhtida.