Compress 3000 AWS

Tõhus ja paindlike kasutusvõimalustega

Tunnete muret energiahindade tõusu pärast? Või on tüütu iga päev oma küttekatelt kütta? Tutvuge Bosch Compress 3000 AWS-ga – praktiline lahendus nii olemasoleva küttesüsteemi täienduseks, kui ka uusehitistele. Tootes efektiivselt soojust, kasutades selleks ümbritsevat õhku, vähendab Bosch Compress 3000 AWS Teie arveid soojuse eest ja vabastab Teid kütja kohustustest.

Efektiivne mistahes tingimustes
Inverterjuhtimine reguleerib kompressori võimsust, seega toodab Compress 3000 AWS just nii palju soojust kui palju antud hetkel vajalik. See suurendab efektiivsust, eelkõige sügisel ja kevadel kui küttesüsteem ei tööta täisvõimsusel.
Mitmekülgne
Compress 3000 AWS on mitmekülgsete võimalustega soojuspump. Lisaks on sooja ilmaga võimalik Bosch Compress 3000 AWS-i kasutada hoone jahutamiseks, mis tagab mugavuse aastaringselt!
Lihtne paigaldada
Soojuspump on väga kompaktne, võtab vähe ruumi ning see sobib meie kliimatingimustesse. See tähendab, et te ei märkagi oma soojuspumpa kui see töötab. Ja seda ka siis kui tasute oma elektriarvet.
Kõrge töökindlus, lihtne paigaldus
Compress 3000 AWS koosneb sisemisest ja välimisest osast, mille vahel tsirkuleerib mittekülmuv külma-aine (split–süsteem), seetõttu ei ole pikaajalised elektrivoolu katkestused madalal temperatuuril seadmele ohtlikud. Välisosa on täidetud külma-ainega, siseosa on täielikult komplekteeritud kiireks küttesüsteemiga ühendamiseks.

Nelja erineva funktsiooniga siseosa
Soojuspumba Bosch Compress 3000 AWS välisosa saab ühendada nelja erineva funktsiooniga siseosaga, mda saab kasutada vastavalt konkreetsele küttesüsteemi vajadusele. Siseosa on paigaldatav kas põrandale või seinale.